1e jeugdviswedstrijd vanavond

terug naar overzicht

Woensdag, 11 mei 2022

Vanavond was de 1e jeugdviswedstrijd uit de reeks van 10 woensdagavonden. Het was flink winderig maar de fanatieke deelnemers hadden er zin in. Links en rechts kwamen er meerdere vissen op de kant. Zelfs 1 van maar liefst 23cm. Lijkt het je wat om mee te doen ? Het kost niks! De vrijwilligers helpen je op weg om misschien wel je 1e vis ooit te vangen. Volgende week woensdag vanaf 19.00 tot 20.30 is de volgende wedstrijd op de nico eppingplas 👍💪🎣 #bhsv #jeugdvissen #jeugdisdetoekomst #jeugdviswedstrijd #rebo #bodegravenreeuwijk #nicoeppingplas
Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies