uitslagen witvis dinsdag 10-05-2022

terug naar overzicht

Dinsdag, 10 mei 2022

Vandaag de 5e viswedstrijd gehouden aan de Oude Rijn in Niewerbrug. De Schaapskooi. Het was voor diverse vissers een heel moeilijke wedstrijd. Jan had een kopstek geloot en daar was het na lang wachten toch gelukt om de vis te vangen. Ik heb geprobeerd om Jan bij te houden. Helaas was dat niet mogelijk. Bij de staartstek had Frans ook succes echter bleef de vangst achter. De volgende wedstrijd op dinsdag 24 mei gaan we het weer proberen op de oude Rijn in Nieuwebrug iets terug. Bij de vangrails. Hopelijk meer succes voor de vissers die vandaag niets hebben gevangen. 🎣🐟🎣


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies