Zaterdagen Witvis competitie 2022 afgelast.

terug naar overzicht

Vrijdag, 25 maart 2022

Kleine huishoudelijke mededeling van de witvis commissie. I.v.m. het bijzonder lage aantal inschrijvingen voor de zaterdag competitie heeft de witvis commissie in samenspraak met de deelnemers die zich hadden aangemeld besloten om deze competitie geen doorgang te laten hebben voor het seizoen 2022. De commissie bedankt de deelnemers die zich hadden aangemeld voor het vertrouwen en gaat samen met het bestuur van de BHSV aan de slag voor het jaar 2023 waarbij men er van uitgaat dan wel een groter deelnemers veld bij elkaar te krijgen. De al betaalde contributie zal worden terug gestort aan de deelnemers De commissie zit er nog wel aan te denken om wat losse onderlinge wedstrijden te organiseren op de dagen dat er eigenlijk in competitie verband gevist zou worden. Deze wedstrijden zullen bij doorgang bekent gemaakt worden via de Facebook/Instagram pagina en de website van de BHSV. Met vriendelijke groet, De Witvis commissie

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies