De witvis wedstrijdcommissie heeft zowel voor de dinsdagen als de zaterdagen een nieuw competitieschema gemaakt.

terug naar overzicht

Vrijdag, 28 januari 2022

Beste leden van de BHSV, Nu 2022 is begonnen en het er naar uit ziet dat we dit jaar een competitie kunnen vissen, willen we dit bij jullie via dit bericht toch nog even onder de aandacht brengen. De witvis wedstrijdcommissie heeft zowel voor de dinsdagen als de zaterdagen een nieuw competitieschema gemaakt.

Beste leden van de BHSV,
Nu 2022 is begonnen en het er naar uit ziet dat we dit jaar een competitie kunnen vissen, willen we dit bij jullie via dit bericht toch nog even onder de aandacht brengen. De witvis wedstrijdcommissie heeft zowel voor de dinsdagen als de zaterdagen een nieuw
competitieschema gemaakt. Hierbij is voor de dinsdag competitie gekozen voor wateren lekker dicht in de buurt en voor de zaterdag competitie is de keuze gemaakt deze zo op te bouwen dat we de ene keer dicht bij huis vissen en de volgende wedstrijd vissen we in een water wat iets verder weg is. 
In onder staande tabellen vindt u beide schema’s terug. Heeft u interesse om één van deze of beide competities mee te gaan vissen dat kunt u zich inschrijven door een mailtje te sturen naar het volgende adres Sipkosipkens@gmail.com met uw naam en telefoonnummer. Of te bellen met Sipko Sipkens op telefoonnummer 06-21291726.
We zullen u dan opnemen in de App groep voor de door u opgegeven competitie (competities), zodat u op deze manier op de hoogte gehouden kan worden over de start van en de gang van zaken met betrekking tot deze competitie. Voor deelname aan één of beide
competities dient u lid te zijn van de BHSV. De kosten voor deelname is voor de dinsdag competitie is € 25 ,- en voor de zaterdag
competitie € 35,- welke voor aanvang van de competitie dient te zijn voldaan. U kunt het geld overmaken op NL61ABNA 0482835877 t.a.v. S.A. Sipkens of betalen voor de eerste wedstrijd aan de waterkant bij de wedstrijd commissie. Aan het einde van de competitie wordt het prijzen geld omgezet in waardebonnen. Afhankelijk van het aantal deelnemers zal het prijzen geld verdeeld worden.
Wij hopen u te kunnen verwelkomen voor één of beide competities. 
Door Covid heeft de prijsuitreiking van 2021 helaas niet plaats kunnen vinden, de winnaars van deze competitie krijgen hun waardebonnen toegestuurd. Voor de zaterdag hebben de vijf hoogstgeplaatste deelnemers in de einduitslag een prijs gewonnen en bij de dinsdag competitie de drie hoogstgeplaatste. Zaterdag competitie winnaar is geworden Sipko Sipkens en op de dinsdag is dit Jan
Hassing. Beide heren via deze weg nogmaals gefeliciteerd.
Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies