Terugmelden uitgezette spiegelkarpers

terug naar overzicht

Maandag, 2 december 2019

Naar aanleiding van onze laatste karperuitzet waarbij we iedere spiegelkarper hebben vastgelegd op de foto met naam, lengte en gewicht zijn wij benieuwd naar de terugmeldingen op ons verenigingswater. Vang je een spiegelkarper? Dan kun je deze per e-mail aan ons melden via bhsv.skp@gmail.com. Gelieve de foto te maken van de linkerzijde van de vis zoals op de foto. Vergeet niet de lengte en het gewicht in kg's erbij te vermelden. Tref je onverhoopt een dode vis aan? Maak dan ook even een foto zodat wij deze uitzetting goed kunnen monitoren. Wij zijn benieuwd!

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies